KONST / Litografier / Färglitografi 8805381
nr 880 5381
Färglitografi
oidentifierad konstnär, figur, 77/130, signerad, mm64
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:18:08
450 kr
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
900 kr